Łobuzem jestem

Edek 04.03.2021

Profesjonalna firma w produkcji rashguardów

Polecane: opakowania z nadrukiem

Typ brzytwy, który znamy z polskiej narodowej odzieży sportowej to Rashguard, który powstał w 1972 roku i jest obecnie jedną z najbardziej klasycznych maszynek na polskim rynku. Brzytwę tę najczęściej używają mężczyźni, którzy wybierają ją jako jeden z kilku rodzajów produktów pielęgnacyjnych, ale także kobiety, zwłaszcza miłośniczki bujnych damskich włosów, których nie dotyka się, zwykle ręką.

Kształt i kolor maszynki do golenia można dostosować do własnych potrzeb, ale najważniejszym elementem jest konstrukcja ostrza. Rashirolls są inspirowane klasyczną szekspirowską brzytwą, zwaną brzytwą. Zastosowane stale to oczywiście polerowane ostrza i powlekane żywicą syntetyczną, aby uzyskać klasyczny efekt. Brzytwy mają nowoczesny i jednocześnie klasyczny wygląd.

Ostrze i kształt maszynek do golenia mogą być wykonane z lekkiej stali lub wyjątkowo wytrzymałego polimeru, ostrze ostrza jest nierdzewne. Rodzaj posiadanej maszynki do golenia dobierany jest w zależności od wybranego przez nas modelu. Typ klasyczny ma obracający się dysk z diametralnie cienkim, cienkim ostrzem i dużą średnicą (3/4 "). Klasyczna maszynka do golenia ma eliptyczne ostrze o zmniejszonej rozpiętości (od 120 do 90 mm) i bardzo lekką, małą Głowica ostrza (od 1 cm do 3 cm). Maszynki eliptyczne mają ząbkowaną krawędź. Lekkie modele mają normalny kształt, eliptyczne ostrza i są pokryte powłoką ceramiczną w celu zwiększenia odporności na czynniki zagrażające ostrości brzytwy.

Kształt i kolorystykę maszynki do golenia można regulować w zależności od potrzeb. Na podstawie kształtu możemy wybrać ostrze w klasycznej maszynce RAS lub ząbkowaną ostrze RAS.

Tagi: potrzeb, mają, klasyczna, maszynek, ostrze, cienkim spodzie, cienkim lodzie, cienkimi,